Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ehetek már K-betűs...

Szerintetek ehetek már K-betűseket, ha a banántól és a zöldborsótól nem fájt a hasa?

Figyelt kérdés

K-betűseket,brokkolit,paradicsomot ehetek szerintetek?

Babám 2,5 hónapos.



2013. jún. 14. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, máshogy ez nem derül ki.

Én mindig jó nagy adagot ettem a "gyanús ételből", hogy egyértelmű legyen, és ne kelljen találgatni, hogy akkor most ez vagy az okozta a bajt.

Ha délelőtt eszed, vagy reggel, akkor nem az éjszakádat bombázza szét, ha esetleg nem jön be...

2013. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En brokkolit, paradicsomot, banant mar a kezdetektol ettem, ha minden internetes ajanlast betartottam volna, akkor elmeletileg semmit nem ettem volna, mert minden tilos:) namarmost inkabb faj a babak pocakja a sok levegotol amit nyelnek es a meg fejletlen belrendszeruk matt, mint az anyuka altal elfogyasztott taplalektol :) 3 honapos volt a kislanyom, amikor anyosom fozott egy nagy bodon babgulyast... Nem birtam ellenallni.... Megettem egy akkora tanyerral. Semmi baja nem kett a kislanyomnak :) aztan a kvetkezo heten szekelykaposztat csinalt, szinten ettem belole, attol sem volt semmi baja :))) azelott viszont mikor meg szinte semmit sem ettem, tejetsem, akkor fajt a hasa, de igazabol minden babanak faj, mert hozza kell szoknia az emesztes folyamatahoz. Szoval en azt mondom egyel, amit megkivansz, es ha ugy veszed eszre, hogy attol faj a pocakja amit megettek, akkor azt mellozd! Egyalataln nem biztos, hogy valamir is erzekeny lesz :) proba szerencse! Es igen, inkabb reggel/delelott/ebedkor probalkozz az uj etellel, es akkor maximum csak delutan/kora este faj a pocija ha faj. :)

Sok szerencset!

6 hos kislany anyukaja

2013. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!