Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Jana baba vizet fel kell...

A Jana baba vizet fel kell forralni ha már 1 napja fel van bonva az üveg?

Figyelt kérdés
A mecsek BABY teát, hogy kell elkészíteni?Hánydl víz, és hidegen is lehet adni?
2009. okt. 13. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom a teát mert csak egy két filtert kaptam minta csomagban volt.A Mecsek Baby ugye a babáknak van.Csak anny van ráírva, hogy 2-4 percig kell áztatni a filtert, de hány dl vízbe?2 hós-nak már adhatom?
2009. okt. 13. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A janát 24 óra eltelte után fel kell forralni. a baby mecseket pedig le kell forrázni fél 2-3 deci vízzel és melegen kell adni(olyan melegen mint az anya tej)
2009. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia az előző vagyok!Adhatod neki én úgy tudom mert ez pocakfájás és gyulladásos betegségek ellen van persze ízesítés nélkül kell csinálni
2009. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és a teát mindig újra melegítem ha kér?mert nyilván csak keveset adnék, nem célom,hogy azzal jól lakjon.

köszi a választ

2009. okt. 13. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A Janát csak újszülötteknek kell forralni felbontás után.Gyerekorvosunk mondta.
2009. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!