Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol szoptassak majd? Jó ágyon...

Hol szoptassak majd? Jó ágyon vagy kell szoptatós fotel?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk, még nem sok bútorunk van, lassan gyarapodunk. Kanapénk és fotelünk nincs. Egy hálószoba ágyunk van és kartámla nélküli számítógépezésre használt székeink. Hol szoptassak majd? Érdemes emiatt szoptatós fotelben gondolkodnunk, vagy teljesen jó lesz az ágyon fekve? Az ismerősi körömben mindenki fekve kezdett szoptatni,de azt mondták, később ülve volt jobb. Nektek mi a tapasztalatotok? Elég egy átlagos akármilyen fotel, vagy fontos, hogy kifejezetten szoptatós legyen? Esetleg van, aki inkább hintaszéket használt? Hol érdemes ilyesmit beszerezni? Minden megoldás, ötlet érdekel! :) még van 4 hónapunk a baba érkezéséig.

2013. júl. 9. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

öszinte leszek

bármely szék megteszi e a leggyakrabban az ágyon szoptatom

2013. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

szoptatós fotel tök felesleges

én legszívesebben fekve szoktatok ágyban, vagy az ágyon a falnak nekidőlve törökülésben, fotelben soha

2013. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges a szoptatós fotel:) Én is fekve szoptattam, vagy szopipárnával a kanapén ülve :) A szopipárnának nagyobb hasznát vennéd, mint egy szoptatós fotelnek.
2013. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább fekve szoptattam. Egy szopipárna azért hasznosabb, mint egy szoptatós fotel. Fotelböl bármilyen megteszi.
2013. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ülve szoptattam többnyire, de ehhez nem vettünk külön szoptatós fotelt. Egy olyan szék/fotel kell, aminek van karfája, hogy tudj támaszkodni, és kényelmes legyen. De sokan ágyon szoptatnak fekve, az is ugyanolyan jó.
2013. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ágyon fekve nem volt kényelmes, sosem tudtam eltalálni azt a pozíciót, ami mindkettőnknek jó lett volna. Így én rendszerint ülve szoptattam. A szoptatósfotel felesleges sztem, mármint nem tudom mennyiben más, mint a rendes fotelek. .)

Nekünk van egy relax-székünk, az kényelmes is, magas támlás is, van karfája. Rátettem a szopipárnát, arra a babát és így jó volt, volt mozgásterem, szabad kezem is akár..

Szerintem mindenképp legyen ágy is, meg valamilyen karfás szék, aztán kipróbálod úgyis, hogy neked melyik válik be.

2013. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ikeás relax fotelünk volt,és tökéletes volt erre a célra.
2013. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fekve nekem kényelmesebb, de ha ülve lennék, akkor bőven elég lenne egy kartámlás fotel!
2013. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt/van relax fotelünk, kitaláltam, hogy az tök jó lesz szoptatni, beraktam a gyerekszoba sarkába, csak azzal nem számoltam, hogy az olyan alacsony volt, hogy császár után se leülni nem tudtam rá, vagy ha le is ültem, felállni nem tudtam róla... :D Mindezt gyerekkel a kezemben lehetetlen volt kivitelezni, úgyhogy maradt egy sima (magas) fotel és a szoptatós párna. De ugyanúgy jó az ágyon ülve is, a hátam mögött párnákkal. Úgyis meg fogod találni azt a pózt, ami nektek a legkényelmesebb. :)


Amúgy fekve nekem egyáltalán nem megy, a baba ugyan rácuppan a cicire, de csak szopogatja, nem nyel egy kortyot sem, és nekem is macerás mindig felülni büfiztetni, majd visszafeküdni, meg forgolódni a cicicseréhez... Ülve nekem egyszerűbb.

2013. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ágyon ülve vagy törökülésben szoptatok, ölemben egy párnával.. Néha a szönyegen törökülésben, míg a nagyobb lányaimmal játszok vagy olvasok Nekik (4 és 2 évesek).

Felesleges a szoptatós fotel szerintem.

2013. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!