Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Zöld kávét lehet inni/szedni...

Zöld kávét lehet inni/szedni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A zöld kávé fogyaszt,és emiatt szeretném inni/szedni. Viszont a 10 hónapos lányom, még napi kétszer szopik
2013. júl. 9. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szoptatás nélkül sem innám meg. Nem hiszek a csodákban.
2013. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehtni lehet mindent, de szerintem koffein abban is van, és árt neked is és a babádnak is. Tornázz inkább.
2013. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ésszel szabad kávézni, mivel egyes anyagok kiválasztódnak az anyatejbe, még a kávéból is.

Gondolom, és feltételezem, hogyha napi egy csészével fogyasztasz, nem lesz belőle probléma, és még az előnyöket is élvezheted. Egyébként, ha többet szeretnél inni, akkor lehet, hogy azt már a védőnővel kéne leegyeztetned, hátha ő tud valami okosat mondani. :)

(Egyébként én nem vagyok nagy kávés, de be kell vallanom, hogy egy jófajta zöld kávé tényleg finom tud lenni. Arról viszont nem hallottam, hogy fogyasztó hatású is lenne.)

2013. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KovácsHajnalka válasza:
Kedves Kérdező! Végül szedted a zöldkávét? Én most szeretném elkezdeni, viszont én is szoptatok...
2014. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!