Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet a kézi Avent...

Hogyan lehet a kézi Avent fejőgépet elektromosra alakítani?

Figyelt kérdés

Hol lehetne a tetejére azt a motort, akut, elemes részt rárakni, venni, bérelni.

Aki tud infót légyszi írjon, már majd szétmegy a karom a sok fejéstől, az Avent oldalán meg nem találok semmit.Nekem kézi táskás szettem van.



2013. aug. 2. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, max a cumit tudod felhasználni, de jobban jársz, ha megveszed az elektromosat. Nem hinném, hogy külön ezeket árulják, mert a cumi egy fejőgéphez képest nem nagy összeg, szerintem azt adják úgymond ajándékba. Nézd meg vatera, teszveszen, aprodon, hátha van fent használtan. Ott szoktak csak alkatrészt is eladni. Nekem egyébként Medela van elektromos és megváltás volt a kézi után:))) Szóval szerintem nagyobb befektetést is megér, mert nem olcsók a gépi fejők.
2013. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarnám alakítni, DE nincs befektetni való pénzem, így próbálnék spórolni.
2013. aug. 5. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
VAtera, teszveszen igen olcsón lehet ezekhez hozzájutni.Kifőzöd és használhatod attól még, hogy előtte más használta, mert nincs olyan része, ami hozzád ér és nem lehetne sterilizálni. Megéri. Utána meg el tudod adni a kézit, bár én megtartottam, mert este is fejtem, amikor már aludta a gyerekek és akkor nem akartam zörögni az elektromossal.
2013. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!