Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejtermelés serkentésére...

Tejtermelés serkentésére kinek mi vált be? Tea, kapszula stb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok baracklé, szoptatós tea, sűrű mellretétel.
2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába ittam a szoptatós teàt, semmit nem ért. Majd csak ott napi 3 litert és sűrűn raktam mellre .ez bevàllt nálam. 15 hónapos és még mindog cicizik.
2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

gyorsan felszívódó szénhidrát (fornetti, kakaós csiga stb. - csupa borzasztóan egészségtelen cucc)

alkoholmentes sör

2013. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. :(


Amikor 4 hetes volt a fiam, elkaptunk egy hasmenős-hányós vírust, pár nap alatt elment a tejem. Rengeteg mindent kipróbáltam, de sajnos tápszeren nőtt fel.


Remélem nagyobb sikerrel jársz!!!

2013. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ananászlé és csapvíz, egy szopi alatt megittam/szom fél litert is egy húzásra. Most a meleg miatt nem csoda, de az elsőszülöttel is ez volt, és ő januári..
2013. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első gyereknél mindenre odafigyeltem, amit javasoltak+moremilk kapszula, rentgeteg folyadék, pihenés, második gyereknél semmit nem tettem az ügy érdekében, mégis ugyanúgy tudtam szoptatni,

Ja, persze az igény szerinti szoptatás szerintem a lényeg, több szopi, több tej!

2013. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dm-es szoptatós teát ittam / és még iszom, mellszívót használtam (csak eleinte, kb. 2-3 hétig, de nem sokat és nem volt benne rendszer), és sokat tettem cicire a babát... a legjobb módszer ...nagyon beindult a tejem! :)

egy lazító fürdő (meleg zuhany a cicikre) nagyon segít, ha úgy érzed, fogytán van a tej (ami nem fogy csak az érzet a becsapós!) :)

2013. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!