Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vérző, kisebesedett mellbimbó?...

Vérző, kisebesedett mellbimbó? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár napja szültem, a babámat egyszerre tudtam szoptatni. Sajnos kisebesedett és ahogy elkezd enni vérzik is. Nem baj ha a baba véres tejet eszik? Az elején vérzik amíg jól megszívja a cicit. Használok mellbimbóvédőt és elkezdtem kenegetni is. Mik a tapasztalatok vérző mellbimbóval?
2013. aug. 18. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ezen sokan átestünk szerintem...

Az én Kicsim is így járt, baja nem lett tőle, szerintem a Te Kicsidnek sem lesz baja tőle.


Egy jó tanácsom lenne, amit vagy megfogadsz, vagy nem. Nekem a védőnőm tanácsolata, hogy a drága bimbóvédő krémek helyett, nyomjak ki egy kis tejet a cicimre,és azzal jól kenjem be, és hagyjam megszáradni a levegőn, csak utána öltözzek fel. Próbaképp megcsináltam, és 3 nap múlva semmi nyoma nem volt a kisebesedésnek. :)

Szerintem egy próbát Neked is megér. És minél több cicit be tud kapni a kicsi, vagyis nem csak a bimbó van a szájába, annál jobb érzés neked is a szoptatás, mert úgy nem sebesedik ki a mell.


Gratulálok a Kicsidhez! :)

2013. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem baj, ha véres tejet eszik, az a vér nem nagy mennyiség, ami a babához jut, de ne lepődj meg, ha a székletében viszontlátod (ezt mondta nekem a kórházi védőnő, nekem is vérzett mind a két mellbimbóm).

Idő kell még meggyógyul, légy türelemmel!

Nekem később nagyon durván besebesedett, hiányzott a mellbimbóm egyik fele, én ezért nem szerettem meg a szoptatást, de idővel könnyebb lett minden.Azt is tudom, hogy a kórházban a legelső mellretétel miatt indult nálunk rosszul a szoptatás.Következő gyereknél okosabb leszek :)

2013. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapban volt kisebesedve azután szépen elmúlt! De a barátnőm hónapokon keresztül szenvedett neki nagyon habzsolt a kicsi olyan erősen szívta hogy bármit csinált nem tudott begyógyulni minden szoptatásnál sírt amíg nem jött el a hozzátáplálás ideje akkor már gyengédebben evett a pici lány azután begyógyult neki!
2013. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!