Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik mellemben sokkal keveseb...

Egyik mellemben sokkal kevesebb tejem van, mit tegyek hogy abban is legyen közel annyi mint a másikban?

Figyelt kérdés
Egyik mellemben 20 ml,a másikban 80 körül szokott lenni.Mindkettőből szoptatok 3 óránként,de mégsem lesz több.
2013. aug. 18. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy sosem lesz teljesen egyforma a két melled. Nekem is a bal az jobb mert abban több a tejem és könnyebben is jön mint a jobból. Amit csinálhatsz, hogy azzal kezded a szoptatást utána fejsz és a másikból is kifejed a maradékot. Szokták javasolni a szoptatós teát de én ebben nem hiszek inkább a gyakori mellre tételben és az igény szerinti szoptatásban, hogy akkor és addig szopizhat a babám ameddig ő akarja.
2013. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 féle szoptatós teát is ittam,de nem igazán vettem észre tőle hogy nőtt volna a tej mennyisége.Arra a mellemre amelyikben kevesebb van sűrűbben ráteszem szopiztatni,hátha megnőne a mennyiség.
2013. aug. 18. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Lehet, hogy csak nehezebben adod le a tejet, ha mellszívóval fejed, mintha a babád szopizná ki.
2013. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!