Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a kisfiam és ugy...

3 hetes a kisfiam és ugy vettem észre mintha kevesebb tejem lenne, Még sokáig szeretném szoptatni ezért vettem a gyogyszertárbol ezt a homeopatias gyogyszert Urtica urens 5ch. Meddig szedhetem és mennyit? +

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 13:54
 1/5 kíváncsicska ***** válasza:
Végig szedheted míg szoptatsz, napi 1-szer 5 golyót tuti, de szopis teát is ihatsz, plussz pihenj sokat, (már amennyire lehet ebben az időben) és egyél sok főzeléket.Az étkezések is fontos szerepet játszanak a tej mennyiségében.
2013. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is napi 1x5-öt szedtem, plusz szoptatós teát ittam és gyakran fejtem az elején. Rengeteg folyadékot ittam. Döcögős volt az elején, aztán végül másfél évig szoptattam. Én kb. 3 hónapig szedtem.
2013. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Van ma már egy tabletta is, ami csak gyógynövény (ánizs és édeskömény)hatóanyag kivonatot tartalmaz, szerintem sokkal hatásosabb mint a teák.
2013. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsöff85 ***** válasza:
Rakd gyakrabban mellre és kész.
2017. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsöff85 ***** válasza:
Növekedési ugrásnak hívják amúgy...
2017. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!