Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajhullás szoptatás alatt?

Hajhullás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A kisfiam 7 hós, szoptatom még, igaz már régóta kevés a tejcsi, ezért tápszert is kap...A hajam kb 2 hónapja kezdett el hullani, minden mosásnál, fésülködésnél marékszámra húzom ki a hajszálakat. Mostanra fogásra is sokkal kevesebb lett, és kétoldalt halántéknál is lehet látni a ritkulást. Azért ide írtam, mert úgy hallottam, hogy ez ilyenkor normális, de érdekelne, hogy másnál is volt/van-e hasonló, és mi használhatna? A Varga hajcseppet több mint 1 hónapja használom, de még csak azt se mondhatom, hogy kevesebb hajam hullik tőle....egyáltalán nem használt eddig.
2013. szept. 1. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hónapja szoptatok én is.Már a kezdetektől nagyon nagyon hullik a hajam.Sokkal kevesebb lett. :((

Nem tudok mit tenni.Az orvosom szerint,majd helyreáll,ha már nem szoptatok.A hormonok...

2013. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam is pont ez a helyzet, bár az én kisfiam még csak négy hónapos, én is szoptatom, valahol hallottam, olvastam, hogy talán a Revalid kapszulát lehet szedni szoptatás alatt is, de eddig még egy gyógyszertárban sem tudták biztosra mondani, hogy igen, a háziorvoson, védőnőn gondolkodom, hátha mondanak valamit..., ha igen, megírom feltétlen!
2013. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fóleg a hormonális változások miatt hullik a hajad. Ha aszoptatás miatt hullik, azt meg lehet állítani, ill. Elkerülni terhesvitamin szedésével.
2013. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én szedem az Elevitet kb. a baba 5-6 hetes kora óta, de nem tapasztaltam változást sajnos, második voltam
2013. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Erus76 ***** válasza:
Én is 8. hónapja szoptatok, a 3. hónaptól kezdett el hullni a hajam rettenetesen, marékszám jött ki mosáskor, fésülködéskor. Bánfi sampont használok, vmint Supradin vitamint szedek minden nap, kb. 1-2 hónapja jobb egy picit. Nekem is sok kihullott, látszódott is a "kopaszodás", talán most kezd regenerálódni, "babahajaim" lettek! :-)))
2013. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!