Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet kapni Budapesten és...

Hol lehet kapni Budapesten és mennyibe kerül a mézes maláta sör?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

A szoptatás, illetve a tejtermelés miatt kérdezed?

3 gyerekes anyuka vagyok, a 21 hónapos kislányomat mai napig szoptatom. Nem ittam, és nem szedtem semmilyen különleges dolgot, nem fejtem egy milit sem, mégis van tejem.

A sok folyadék, és a rendszeres szoptatás a titka.

2008. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg a herbáriákban megkérdezni.
2008. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
második vagyok..most rájöttem mire gondoltál..nálunk az Interfruct áruház árulta, de ha a pestiben nem kapsz, akkor talán metro tesco is árul: karamalz a neve és ez egy német fajta alkoholmentes, ha jól tudom nem mézes, hanem karamel szinezésű, de mézet te is tehetsz hozzá..nem mindenkinek van teje akkor sem, ha szoptat és ugye nem mindegy a tej minősége sem..akinek pedig gyenge a teje a túlzott folyadék fel is vizezheti.
2008. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol lehet kapni, de ha szereted az alkoholmentes sör, vagy néha egy pohár sima sör is jót tesz és a babának se árt. Én hetente 2*-3* iszok egy kisüveges sört és egyből érzem a hatást.
2008. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Reál-ban lehet kapni Karamalz-t, próbáld meg ott.
2008. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első válaszhoz: Rendszeresen szoptatok mindennap megiszom 3-3,5 l folyadékot, normálisan eszem,kiegyensúlyozott az életünk, mégis 5 hónapja szoptatok és időnként van hogy teljesen elfogy, van hogy egyensúlyban van és van hogy nagyon sok olyankor le szoktam fejni. Esténként is lefejem mert a babám születése óta 7-8 órát alszik minimum. Aztán amikor lecsökken a tejcim, a faggyasztóban lévő készletet két nap alatt a felére csökkentjük, 1,5-2 óránként szoptatok, aztán visszaáll a rend és néhány hétre megint minden ok. Ennek ellenére a babám a legutóbbi hónapban 17 dkg-t hízott, ami elég kevés.

2008. júl. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!