Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt valaki Medela SNS...

Használt valaki Medela SNS szoptató készüléket? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Van egy tartály,rajta két cső,a tartályban tejci vagy tápszer.Egyszerre szopizik is,meg szívja a szondán keresztül a tartály tartalmát is. Kisfiam nem hajlandó szopizni, most már semennyire se, pedig csak 8 hetes.Kipróbálnám ezt a megoldást,ha valakinek már bevált.
2009. nov. 4. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült használni? Én nem ismerem, de van olyan ismerősöm, akinek bevált.
2009. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem használtam még én se, csak kiváncsi vagyok, hogy tényleg beválik e, mert ahhoz szerintem drága, hogy csak úgy kipróbáljam, aztán lehet, hogy nem is olyan jó.
2009. nov. 14. 06:46
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én sz első babámnál használtam, mert nem volt elég tejem és a fiam sem akart szopizni. Szerintem ez a készülék a szoptatni nem tudó anyukák legjobb barátja. Olyan, mintha ténylegesen szopna a kicsi, kialakul használat közben a szemkontaktus, a baba arcizmai megfelelően fejlődnek és a tejtermelés is beindulhat a stimuláció miatt. Nekem az a pár tíz ml-nyi tejem a használata mellett végig megmaradt és úgy kellett elapasztanom. Kicsit macerás az előkészület vele, de szerintem nagyon megéri.

2010. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!