Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyenek a kézi pumpás mellszí...

Milyenek a kézi pumpás mellszívók?

Figyelt kérdés

Vagy milyet érdemes venni? Árban is elfogadható legyen.

6-8 ezerre gondoltam.



2013. szept. 21. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Medela volt, tök egyszerű, de bevált és szerettem. Ára is kb. akörül lehet, amit írtál.

[link]

(Jóval drágább elektromosom is volt, de azt nem szerettem - bár a kezemet kímélte, a szívóereje kisebb volt, hangos is volt meg macerás volt tisztítani.)

2013. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem Aventes kézi volt, semmire nem mentem vele. A következő babánál ha kelleni fog, csak elektromosat veszek.


Bár azt is hallottam, hogy akinek bőven van teje, annak elég a kézi mellszívó is. Lehet nálam ez volt a gond, alig-alig volt tejem már az elején is.

2013. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak a felesleget akarom leszívni, mert begyulladt a mellem.
2013. szept. 21. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a felesleget akarod leszívni vele, akkor szerintem vegyél olcsóbbat. Én pont ugyanerre a feladatra a gyógyszertárba vettem mellszívót, 1700ft-ért! :)


azthiszem R-med a márkája.

2013. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem erre a célra Madlen márkájú van. Nekem bevált,többet nem remélnék egyiktől sem. Nálunk nem lehet a baba mellett leszívni,mert ha észre veszi,hogy "az ő cicijeivel" babrálok, rögtön rákezd:-D

Ára 1800 volt.

2013. szept. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem Aventes van, elektromos, de ugye van hozzá kézi is. Az elején az elektromosat használtam, de egyszer kipróbáltam a kézit is annál maradtam mert csendes és sokkal gyorsabb. Persze nem litereket fejtem vele, hanem alkalmanként 20-30 miliket, időben meg mondjuk 5-6 percig voltam hajlandó nyomkodni. De nem voltam tejcsárda eleve, szóval nem tudom melyik a jobb, ha valakinek sok a teje
2013. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Aventes kézit veszek.
2013. szept. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!