Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan szerezhetnék olcsóbban...

Honnan szerezhetnék olcsóbban vagy kisebb kiszerelésben More Milk kapszulát?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisbabám, szoptatom és tápszereznem is kell sajnos. Hallottam erről a kapszuláról, és vkinek bevált vkinek meg nem. Vki írta, h neki elég volt 2-3-t bevenni és máris érezte a hatást. De nagyon drága, s ha nem hat nekem, akkor meg nem szeretnék ennyi pénzt rááldozni. Bár a kisbabáért mindent. Ha lenne kisebb kiszerelésben, akkor megvenném. Tudna vki segíteni Szabolcs megyében? (Nyíregyháza)
2008. júl. 3. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt joval olcsobb!

2008. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.boldogmama.hu itt rendeltem, és megnéztem az előző válaszoló linkjét, de postaköltséggel együtt ugyanannyi, és nem kell licitezni, csak egy telefon v. emil és másnap ott van.
2008. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia a Nők lapja tesz vesz oldalán lehet kisebb kiszerelésben venni aki csak kipróbálni szeretné és akkor nem kell olyan sok pénzt rááldozni.
2008. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az urtica urens 5 CH-t, az csak pár száz Ft, és tuti jó, nekem bejött. Csak ne szedd folyamatosan, néha tarts kb. egy hét szünetet. De van más homeopátiás szer is, kérdezd meg a gyógyszerészt, hogy Ő hogy ajánlja.
2008. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!