Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 34. hetet betöltöttem, és még...

34. hetet betöltöttem, és még szinte semmit nem nőttek a melleim. Előtejnek sincs semmi nyoma. Mennyit fog nőni szoptatáskor a mellem?

Figyelt kérdés

Átlagos a méretük, 75/C kosarast szoktam hordani.

Vettem ma szoptatós melltartót, mert már a kórházi csomagot igencsak ideje összeállítanom, tovább nem várhattam. Picikét nagyobb, tehát valamennyit nőhet bele. Mennyit nőtt nektek az utolsó hetekben, illetve szoptatáskor?


2013. okt. 10. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Tejbelövelléskor biztosan nő valamennyit, de hogy mennyit az nem kiszámítható.

Általánosságban azt szokták mondani, hogy akinek terhesen jól megnő, annak szoptatáskor már nem sokkal jobban, és akinek terhesen nem nő, annak utána drasztikusabban.


Én háromszor szültem és mindháromszor más volt.

2013. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem minimálisan nőtt terhesség alatt, csak a nagyon szivacsos melltartóim lettek kicsik, a többit végig hordtam, és szülés után is csak kicsit nőttek meg mikor belövellt a tej, s pár hét múlva ez is megszűnt...
2013. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nőttek semmit terhesség alatt, és nem nőttek semmit a szoptatáskor sem. 2 hétig volt csak minimális tejem, úgyhogy gondolom nem is nagyon volt mitől nőnie.
2013. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt csak sportmelltartót hordtam, még az A-s kosár is nagy volt, terhesség végére (8-9. hónap) jó lett az A-s kosarú (de csak felpróbáltam, minek venni 2 hónapra), szoptatás alatt simán kellett volna a B-s, de akkor is a sportmelltartóra szavaztam, kényelmesebb. Szóval szoptatás alatt nagyon megnőttek, nem is az elején hanem amikor már 1 ciciből 200-240 ml-t szopizott, az nem kis térfogat... Az első 1-2 hónapban amíg nem evett olyan sokat a baba, még nem volt olyan vészes, de később akár 2 számmal is nagyobb lehet a melled, főleg amikor tele van.
2013. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyira a legvégére hagytam a melltartó vásárlását, hogy mikor szülés után hazaengedtek akkor vettünk. Nem nőttek a melleim semmit a terhesség alatt, igy vettem egy 85B, aztán másnap akkorák lettek hogy nem hittem el hogy ilyen lehetséges. Kicsi lett a melltartó vettem egy 90C-t, most 5 hetes a babám megint kell egy számmal nagyobbat vennem. Rengeteg tejem van, remélem nagyobb már nem lesz.
2013. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor teljesen kiszámíthatatlan. Köszi mindenkinek a válaszokat.
2013. okt. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!