Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Második baba szoptatása...

Második baba szoptatása menmyiben más?

Figyelt kérdés
Az első babámat sajnos csak 2 hónapig tudtam szoptatni, mert egyik napról a másikra egyszerűen elapadt a tejem. A mai napig sem tudtunk rájönni hogy mi volt az oka. Most a második babát várjuk és a napokban kezdtem el aggódni rajta hogy ez a többi szoptatásomnál is így fog alakulni, vagy ez nem jelent semmit? Mi a tapasztalat?
2013. okt. 31. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
En ugyanugy voltam mint te... de szerintem en ott rontottam el h orobaltam az idoket betartani meg ikyenek,... a kovetkezo gyerekkel mar lesz tapasztalatod es okosabban csinalod majd. Aztan vagy bejon vagy nem...kar ezen aggodni a masik gyerkoc is felnott tapszeren a masiknak se lesz baja tole ha nem jon ossze. Csak nyugi. :-)
2013. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt könnyebben folyik a tej, mert már "bejáratódtak" a csatornák, azaz nincs az a fájdalmas küzdelem mint az elsőnél.

Másrészt, már tudod hogy fogj meg egy kisbabát, azt is tudod, hogy kell helyesen mellre tenni (tudod?), így ezek az energiák "nem vesznek el" az idegeskedésbe.


Mondjuk nekem könnyen ment mindkétszer, lehet mázlim volt. De én pl úgy álltam hozzá, hogy az én gyerekem nem fog tápszert kapni, ha minden követ meg is kell mozgatnom a sikerért.

Mindenesetre ne görcsölj rá, mert az tuti hogy nem segít.

2013. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első babám csak bimbóvédővel tudott szopni és mivel nagyon kevés tejem volt,kellett a pótlás,és hamar elhagyta a szopást,utána fejtem! Második babám szépen szopott minden segítség nélkül,sok tejem is volt,de miután hazajöttünk, nem tudtam eleget pihenni és csökkent a tej mennyisége!
2013. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!