Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után mennyi idővel áll vissza a libido?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát...szerintem ahhoz nem kell abbahagyni a szoptatást, vagy nem tudom, igazából nem is nagyon értem a kérdést, én 8 hónapja szültem, azóta szoptatok, és rendben van a nemi életünk. Ha lehet mondani, még jobb, mint előtte. Mire gondolsz pontosan?
2013. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyén függő ahogy olvasom hogy sokaknak nincs kedvük stb.Nekem el sem ment a kedvem.Végig szexeltünk a terhesség alatt a 6 hetet is alig bírtuk kivárni.Azóta is élvezzük a szexet.
2013. dec. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Valoban egyen fuggo. Nekem szules utan 2 evvel jott meg ujra a kedvem - szegeny Frejem!!! 9 honapos volt mikor elhagyta a szopast a Kisfiam.
2013. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

bakker, akkor én ezért nem foglalkozom a szexxel? hat hónapja szültem, szoptatok (még meg se jött a mensim, 3-4 óránál hosszabb idő nem is telik el két etetés között, még éjjel se) és folyton azon gondolkodom, hogy "elromlottam" még csak nem is izgat a szex gondolata - még egyedül se, még a látvány se, sehogyan.

lehet, hogy akkor hasonló cipőben járunk! de minden okkal történik, erőltetni semmit nem szabad! teljesedj ki az anyaságban, a párkapcsolat ha nem működik, akkor szex-kszel se fog működni, én azt mondom!

2013. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én 11 hónapig szoptattam, libidó nulla.. Aztán 2 hónappal szoptatás abbahagyása után viszont nem ismert rám a férjem :) és ez azóta is tart!! Esküszöm jobban kívánom a szexet mint valaha!
2013. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne szexeljetek!Jól teszitek,foglalkozzatok azzal hogy nincs libidó meg hogy semmi kedvetek a szexhez.Szexel majd más a párotokkal akinek lesz kedve.Nem is értem az ilyen nőket és még ők csodálkoznak a legjobban ha a kedves férjük,párjuk megcsalja őket vagy netán tetten érik némi kielégítés során....
2013. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg már a szülés után alig vártam, hogy leteljen pár hét, ha nem is 6! És azóta is, pedig szoptatok rendesen. Különbözőek vagyunk, de ezt még nem is hallottam, hogy a szoptatással ez összefügghet?!
2013. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
két gyereket szoptatok, de a libidóm sosem változott. nem biztos, hogy ezzel van összefüggésben.
2013. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!