Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babi mecsek teat iszom,...

Babi mecsek teat iszom, mellette milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés

Amit szoptataskor és a teaval együtt lehet


Terhesen elevit volt


2013. dec. 27. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából gondolom az a kérdésed,mivel tudod a tejmennyiséget növelni illetve fenntartani?Én 22 hónapja szoptatok kb napi 1,5 liter folyadékot fogyasztok,van hogy többet de van hogy jóval kevesebbet.A tej mennyisége nem attól függ hogy iszol e tejszaporító teát mert semmi köze hozzá.Növelni és szinten tartani csak a rendszeres és sűrű mellre tevéssel lehet.Én külön vitamint sem szedek csak ha azt érzem hogy fáradékonyabb gyengébb vagyok. (Nonit)
2013. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Külön vitamint azért kérdeztem h nem e kell. A teat is csak iszom... De tudom h folyamatosan kell. Gondoltam h mivel elég fehérbörű vagyok kissé sápadt. Így akartam h mit kéne
2013. dec. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!