Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mibe jobb anyatejet fagyasztan...

Mibe jobb anyatejet fagyasztani? Pohárba vagy zacskóba? Melyikbe mennyi fér és mennyire zár jól?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anyatejtároló zacskóban fagyasztottam. Azon dupla zár volt, kis helyen elfér, azt hiszem, hogy max. 2 dl fért bele.
2014. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 1 decis műanyag eldobható poharakban fagyasztottam és folpackkal legumiztam a tetejét.

Praktikus és olcsó megoldás.

2014. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ első sorban mennyit akarsz fagyasztani...

Én mind a kettőt csináltam. Először a zacsis változatot - mondván 2000 ft kb 25 db.

Egész jól kitartott, aztán később megláttam, hogy tejgyüjtő pohár (pl. avnetes) 10 db 240 ml-es összesen 4000Ft.

Nekem jobban megérte, mert:

1 - el lehet mosni, többször használhatod

2 - jo akkor is ha majd babakaját főzöl, és pl le akarsz fagyasztani, hogy ne kelljen minden nap főzni, és 240 ml azért egy nagyobb gyereknek is elég. Tehát sokáig tudod őket használni.

3 - több gyerekre jó lesz


Én ezért pohár párti lettem, de persze mindenkinek ízlése szerint...

8-)

2014. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!