Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisebesedett mellbimbóm...

Kisebesedett mellbimbóm hamarabb gyógyul ha pár napig csak géppel fejem és utána adom a csöpségnek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor nekem kisebesedett(ve´rzett is),pa´r napig bimbóvédövel(szilion)szoptattam.Próbád ki,jobb,mint üvegböl itatni.Ha úgy is nagyon fáj,akkor fejd le géppel.
2008. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom,hogy nagyon fáj de kikell bírnod mert ha lefejed,és az üvegből adod oda neki lehet,hogy nehezen fog visszakapni a cicire.Szopi után kend be vannak erre kimondottan kenőcsők és igazából meg kell tanulni helyesen mellre tenni a babát.Nekem is mind a két szülésnél sebes volt a mellem,de csak addig fájt mig be nem kapta.A régi öregek azt mondják,hogy a baba szája meggyógyitja és ez így van.Nagyon sok türelem kell hozzá és sok sikert!
2008. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont hogy a fejéssel sebesedik jobban. Legalábbis nekem igen, a fejő nagyon megcibálta. Bimbóvédővel kicsit enyhítheted a fájdalmat és könnyebben is gyógyul. Nekem sokáig sebes volt, kb 2 hónapig és a babóm rászokott a bimbóvédőre. De nem gond, mert már fél éves és még mindig van bőven tejem, semmit se befolyásol. És így ha mérgeskedik és megcibálja csak a bimbóvédőt nyúzza, nem a mellbimbómat. Ez az előnye számomra.

Sok sikert.

2008. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is sebesedett a mellbimbóm, és az utolsó babánál volt a legrosszabb. Kb. 3 hónapos korára gyógyult annyira be, hogy nem fájt, mikor elkezdett szopni. Egyéként tényleg a baba nyála gyógyító hatású (persze,ha nincs semmilyen szájpenész stb.), én nem fejtem, mert jobban fájt a géptől. Nem mostam le a szopi után, hanem hagytam a tejet rászáradni.

Sajnos a mai napig fel tudja egy kicsit sérteni szopizásnál, de már egy-két óra alatt "begyógyul".

Szerintem nem gyógyul hamarabb a fejéstől.

2008. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!