Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehetne a szülés utáni...

Hogyan lehetne a szülés utáni hasamat hamarabb eltüntetni?

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni egy hónap múlva és van egy kis hasam ami zavar. a dokim azt mondta, hogy ami 9 hónapig tágult, az nem megy le egyik hónapról a másikra. de én akarok tenni valamit, hogy lemenjen. Mit tudtok ajánlani?

köszönöm.

8 hetes kisfiú anyukája


2008. júl. 17. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem az a fontos, hogy hogy nézel ki? ...ha akartad ezt a babát, nem érdekel a külalakod. A testalkatodtól is függ, hogy mennyi idő múlva regenerálódik a tested. Én 80 kg-val, március 10-én szültem, úgy néztem ki mint egy jóllakott fókabébi:)) azóta szoptatok, most 62 kg vagyok, pedig annyit eszek, hogy majd kidurranok. Már nincs hasam sem, de nem is tornázok. A picim 8,33 kg és 66 cm. Nem sokszor van kézben, csak ha büfiztetni, pelenkázni, na meg persze játszani kell vele. Úgyhogy nyugi! Majd csak lemegy az a csúnyaság a pocidról! Ne diétázz, ha szoptatsz!!!
2008. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akartuk a babát nagyon is.......

attól még zavarha a hasamon a felesleg... imádjuk a babát és a baba szeretete nincs ezzel összefüggésben.

nem diétázok....... azért kössz.

2008. júl. 17. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj óvatosan hasizmozni! Úgy is érezni fogod, ha már nem esik jól. Inkább naponta többször kevesebb gyakorlatot végezz!
2008. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

szerintem is hasizmozz-csak óvatosan 10.ekkel kezdj.inkább emeld a lábad-az jobb azt hiszem.ha véreznél,1-2 napra hagyd abba.ha elötte is mozogtál nem lesz gond.én még aznap is voltam kismama tornán.most meg csak eszem-és fogyok.egy nőnek igen is törődnie kell magával is-az ,h valakinek gyereke van,mégnem jeleni azt,h el kell hagynia magát.attól még feleség is.-de ez az én véleményem.egyébként babával is iszonyat jól lehet tornázni.15-20 perc-és rettentő hatásos.próbáld megszerezni Réka kaziját-de ha irsz egy privát e-mailt még irok pár gyakit.ne add fel..üdv

2008. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja -és még annyi,h nem kell diétázni-csak odafigyelni a szénhidrátra.

és én is nagyon akartam a babámat-imádom

óvónő vagyok!!! -de a férjem szerint sosem néztem még ilyen jól ki-meg még terhesen-

2008. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!