Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Előre lefejt anyatejet vihetek...

Előre lefejt anyatejet vihetek magammal (cumisüvegben), ha pl. elmegyünk valahova a kicsivel? Ha igen, hogy tároljam? Termoszban?

Figyelt kérdés
Hány óráig használhatom fel így?
2009. dec. 4. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha te is elmész vele, akkor miért kell lefejt tej? Megszoptathatod nyugodtan, mindenhol találsz egy csöndesebb sarkot, vagy a kocsiban. Én szoptattam parkban, múzeumban, repülőn. Legyen nálad egy könnyű kendő, azt ráborítod és kész.
2009. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam vinni magammal, inkább csak biztosítéknak, termoszban. Vagyis cumisüveg melegen tartóban, remélem érted, mire gondolok, mert most nem jut eszembe a pontos neve.

3-4 óra alatt nem lesz semmi baja. Az én fiam általában akkor eszi meg, ha már hazafelé tartunk, mert ha kiruccanunk itthonról, akkor végig alszik. :)

2009. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és az elsőnek üzenem, hogy nem mindenki tud szoptatni akárhol és akárhogyan. Császárral született a fiam, csak fekve tudunk szopizni, hiába próbáltuk ülve, nem ment. Autója sem mindenkinek van, és nem mindenhol lehet csak úgy szoptatni. Meg nem is vagyunk egyformák, én pl. azt sem szeretem, ha az anyósom néz szopi közben, nem hogy mások előtt szoptassam meg a kisfiam, még ha le is takarom egy kendővel. De az meg milyen már? Letakarni... Mikor a szemkontaktus most a legfontosabb az anya és gyermeke között...

Nem bántásként írom, örülök, sőt tiszteletem annak, aki bárhol meg tudja etetni a babáját, de tudom, hogy nekem több okból sem menne.

Kérdezőnek: bocsi az OFF-ért.

2009. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért nem a kérdésre válaszolt az első, hisz nem az volt a kérdés hogy hol tud szoptatni ha elmegy...


Nyugodtan vihetsz magaddal, pár órát simán eláll, van erre való termosz vagy cumisüveg melegítő (a pontos nevét én sem tudom).

Minden jót! :)

2009. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek! ;-)
2009. dec. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!