Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatok és még nem...

Ha szoptatok és még nem menstruáltam, akkor hogyan kell elkezdeni szedni a fogamzásgátlót? (cerazette)

Figyelt kérdés

4 hónapos a fiam,elég kevés már a tejem,pótolnom kell,szeretnék mostmár valami biztosabb védekezést,de mivel még szülés óta nem jött meg igy hogyan kezdjem?

Kiváltom és egyszerűen elkezdem szedni?

Segitsetek légyszi!


2009. dec. 8. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit mond a doki?

van egy hüvelytabletta, ami nem tartalmaz hormont. előtte kell behelyezni, kb. 10 perccel, és nem érheti víz,szappan. Utána sem!!!!

kicsit habzik. :))) de hormon nuku

2009. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Cerazett-től áttöréses vérzéseim voltak,és mivel nem volt mensesem,igen egyszer csak elkezdtem szedni.10 hónapig használtam.A tabi neve meg Pharmatex,de inkább a kúp kiszerelést használd,mert az kevésbé csíp.
2009. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! én 1 hónapig használtam a cerazettet, de sók negatív hatása volt nálam és abbahagytam. Mi is a fent említett Pharmatex kúpot használjuk és nekünk jó. Egyébként ha el akarod kezdeni a felső sorból keresd ki azt a napot amikor elkezded (bármelyik nap elkezdheted) és a következő naptól már véd.
2009. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segitséget lányok!

Ismerem a pharmatex dolgokat csak az az igazság hogy olyan mintha allergiás lennék rájuk,szinte mindet kipróbáltam és vagy két napig égetnek utána. Ezért is szeretném a gyógyszert mepróbálni de ha nagyon sok negativ hatása lesz akkor abba fogom hagyni valószinű. Mégegyszer köszi!

2009. dec. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!