Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van aki csak egy mellből...

Van aki csak egy mellből szoptatott?

Figyelt kérdés

Kislányom 15 hónapos és egy éve csak a jobb mellemből szopik. A balt ha megnyomom jön még belőle tej, de egyáltalán nem fejem, nem csinálok vele semmit. Szeretném megkérdezni van e itt olyan, aki szintén így volt és ez nem árt e a bal

Mellemnek. Nem lesz baja hogy ott pang benne a tej? Nem

Okoz ez esetleg mellrákot? Vagy bármi egyéb problémát?

Ha kitapintom érzem is benne a tejesebb csomókat!



2014. febr. 10. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok,nem hiszem hogy baj lenne belőle.Nekem 23 hónapos a kisfiam és 1 éve csak az egyik mellemet szívja mert a másikból lassan jött a tej.Ha megnyomom akkor most is van benne.De nem fejem semmit nem csinálok vele.Gondolom ha a szoptatásnak vége lesz akkor szépen elapad mind a kettőből.
2014. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan csak egy mellből szoptatnak. Nincs ezzel semmi baj. És nem is lesz, ha nem nyúlsz a másikhoz.

Ha nekiállnál fejni belőle, hogy ürüljön, akkor csak pont azt éred el, hogy több lesz benne, mert elkezd újra termelni. Ha nincs benne sok, nem kemény vagy meleg, akkor nem kell piszkálni. Majd szépen elapad idővel rendesen.

2014. febr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én kislányom is 15 hónapos, két hétig szopott csak a ball mellemből, mert kisebesedett, begyulladt, végül nem fogadta el. Azon kívül hogy kisebb mint a másik, nincs vele gond.

Lányom, most fedezte fel, hogy van másik mell is, érdeklődve beleszívott egyszer-kétszer de nem látszott hogy ízlene neki, én meg mondtam, hogy már csak az hiányozna ha abba is újra belövellne a tej :D :D :D

2014. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindjárt a kezdetektől mindig csak az egyik mellemből volt hajlandó szopni a lányom,nem tudom miért..attól függetlenül fejtem meg ráraktam de amíg az egyikbe volt 280ml a másikba 60ml.. ráadásul kétszer akkor volt a cicim is ami eléggé zavart.. :/ De 9-10 hónap után lassan elapadt a tejem és a mellem is visszament normál méretre szerencsére. Úgy hogy lehet,semmi probléma nem lesz. :)
2014. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. febr. 15. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!