Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van akinek bevált a gorog...

Van akinek bevált a gorog szénamag kapszula tejszaporításra?

Figyelt kérdés
esetleg vaaki, akinek már kezdett elapadni a teje, és segitett visszahozni? mennyit szedtetek be belole? koszonom!
2014. márc. 11. 17:50
 1/8 lcs ***** válasza:
szedtem két adagot, de kb semmi pozitív javulást nem tapasztaltam tőle sajna :( persze ez nem jelenti azt, hogy senkinek nem hatásos, csak nekem nem jött be :)
2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy éerted a két adagot? két szemet, vagy két dobozzal?
2014. márc. 11. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem vált be :( én egy dobozzal szedtem be.

Remélem nagyobb sikerrel jársz! !!

2014. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bevált de nem a kapszula abból 100 db-os ból beszedtem végig nem volt változás,aztán vettem magot mg ánizs magot is ittam teának és visszahozta a tejem annyira,hogy a 3 tápszerezésből már 1 van csak...
2014. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Hogyan készítetted el teának?Mennyit tettél bele a magból, és mennyi teát ittál? Én is a sima magból készítem, csak nem tudom h jól-e!:)

2014. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lcs ***** válasza:
1-es vagyok. két dobozzal szedtem be :) de sajna semmi :( de akkor lehet, hogy ahogy utánam írták, a nem kapszula változat az hatásosabb, azt nem próbáltam.
2014. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 teáskanál magot beáztatok 10 percre,majd újabb 10 perc forrázás,1,5 liter vízben ,én ánizsmagot is rakok egy kiskanálall bele nekem bevált!
2014. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem nagyon jó volt a görögszénamag kapszula meg a tea is. A kapszulát azt mondják, hogy addig kell emelni amíg nem érzed a hatását. Én 3*3 szemet ettem. Amikor ittam szinte éreztem, hogy bizsereg a mellem és termelődik a tejcsi.

[link]


4,5 hónap után viszont kevesebb lett és most nem segített. Lecseréltem az urtica urenc ch5-re + szoptatás után még fejtem, hogy termelődjön még több tej. Nekem ez is bevált.


Ezt a teát itt találtam a neten, de még nem próbáltam ki: Itt egy tuti recept, nekem dupla annyi tejem lett tőle, és másnak is rengeteg lett, aki ezt itta!

kerti kakukkfű 50g

ánizsmag 50g

édeskömény 50g

csipkebogyó 50g

csalánlevél 50g

majoranna 25g

kecskeruta 25g

Ezeket öntsd bele egy nejlonzacsiba, és jól rázd össze!

Fél liter vízhez,egy púpos evőkanállal szükséges.

Én úgy szoktam, hogy 2litert csinálok egyszerre, és ahhoz akkor ugye 4 kanállal adok.Leforrázom,lefedem,10 percig állni hagyom, leszűröm, aztán iszogatom egész nap.Legalább 3 litert egy nap.Nem szabad ízesíteni!

Nekem reggel egy ciciből jött max.80ml.Miután ezt iszogatom, ma a második napja,reggel szopizott egy ciciből 110ml-t, és még utána kifejtem 50ml-t!!


Remélem tudtam segíteni!!!!

2014. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!