Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem kell neki a cicim?

Nem kell neki a cicim?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Szinte egyik napról a másikra csak éjjel alvás küzben tudom ciciből etetni.mi lehet a baj?ez csak átmeneti vagy végleges lehet?
2014. márc. 13. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. EGyik napról a másikra nem kellett neki a mellem, sírt, ha szoptatni akartam. Persze voltak még próbálkozások, amikor be-bekapta napközben is és nagy ritkán szopott, de nekem is csak az éjszakai szoptatások maradtak egészen addig, amíg el nem apadt a tejem... Sajna egyre több ilyet hallok, de én azzal biztatom magam, hogy még mindig jobb nekünk, hogy megtapasztalhattuk a szoptatás örömét, mint annak, akinek elejétől kezdve egyszer sem akart szopni a gyereke...
2014. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Az én tejem is így apad el folyamatosan, 5 napig sztrájkolt. A napi 4-5-ből hirtelen kettő lett, kedd óta meg csak egy. Ez van, nem tudok mit csinálni. Az enyém 8 hónapos.

2014. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4hónapos,nagyon kivagyok.
2014. márc. 13. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:

fülfájás miatt elutasíthatja a szopást... de ugye akkor vannak más tünetek is.

lehet, hogy meg fog jönni, vagy terhes vagy, ezek még az elutasítás lehetséges okai.

egyéb eset: ha nem igény szerint szoptattál, pótlást adtál.


keress meg egy szoptatási tanácsadót, ha holnap se akar enni, ők előbb rájönnek az okra mint hogy itt választ kapj tutira, szerintem :)


nekem cicimániás a babám, még 10 hónaposan is többnyire szopizik, naponta akár 10× is, de az tuti, hogy mikor MEGJÖTT akkor ő se nagyon akart rajta lógni... :) de aztán ezt is megszokta.

2014. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akár èn irtam volna ki a kerdest. Az en babám is negy honapos es o is egyik naprol a masikra hagyta el a cicit. Probalkoztam a mai napig de nem kell neki. Igy nem eroltetem kap tapszert. Ha nem kell neki ne eroltesd nincs ertelme vannak babák akik meg eddig se szopnak. Ezen ne idegesitsd magad.
2014. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem kéne...
2014. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is szívesen szopiznám... de látod, akinek kellene, nem kaphatja. :)
2014. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andaolo válasza:

Nalam is volt ilyen, hasonlo eletkorban, pedig kizarolag szoptatott baba volt. Utana sem kellett neki az uveg, de nagyon kisetku lett, hihetetlenul lelassult a novekedese. Ma mar egy egeszseges kilenc eves kislany...


Visszagondolva, az en lanyom nagyon hosszan aludt ejszaka, tiz orakat es szerintem nagyon megcsappant ekkor a tejem. Ekkor jott a szopisztrajk. Harom napig ot is csak almaban lehetett szoptatni. Utana visszaallt a szopasra, de sokszor csak egy mellbol,es az bizony nem volt mennyiseg.


Ha most ujrakezdhetnem vele, akkor magam melle vennem az agyba, hogy tobbszor jusson eszebe ejszaka szopni es azzal noveljem a tejmennyiseget.


Egyebkent egy idegen illat is zavarhatja, ha most valtottal valami uj tisztalkodoszerre, sprayre.

2014. márc. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!