Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A csípős ételek milyen hatássa...

A csípős ételek milyen hatással vannak az anyatejre és a szoptatós babára?

Figyelt kérdés
Most várom első babámat és nagyon szeretem a csípős ételeket. Ma merült fel bennem, hogy ez valyon a későbbiekben az anyatejre hogyan is hat.
2014. márc. 26. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Èn az olasz konyhàèrt vagyok oda, de hònapokig nem ettem fûszereset mert a kisbabàm kiütèses lett olyankor ès a feneke is kipirult. :-) Ugyan ez volt a fahèjjal is.
2014. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én os ettem az erőset rendesen. Semmi baj nem volt, 19 hónapig szoptattam, nem volt hasfàjos.
2014. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:
Általában átmennek az ízek a tejjel, ezért előfordulhat, hogy a babád is reagál majd rá, ha ilyesmit eszel. Ha így lesz, érdemes lesz visszafogni a csípős iránti szenvedélyedet, de ha nem, akkor nyugodtan egyél ilyet. Bár én még akkor is azt mondanám, hogy amíg csak anyatejes a babád, addig inkább csak mértékkel.
2014. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En eszek csiposet, semmi gondot nem okoz.
2014. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, és semmi gond nem volt, azóta rendszeresen eszem csípőset. Azóta két éves a lányom, még szopik, és imádja a csípős ételeket. A kilenc éves nagyobbik meg nem enne semmi csípőset., a kicsi meg hisztizik érte.
2014. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!