Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan salátát amiben van...

Olyan salátát amiben van kukorica és borsó megehetek szerintetek? 3hetes a babám

Figyelt kérdés
nagyon szeretem, többek között egy konzerv kukurica és egy konzerv borsó van benne, de persze nem egyszerre eszem meg.
2014. ápr. 5. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ne edd meg,
2014. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha szoptatsz akkor inkább mellőzd a kukoricát és borsót! Ha hasfajos a pici akkor egy igen kellemetlen éjszakát sporolhatsz! Sajnos az én lanyom nagyon hasfajos volt! :-( Minden ilyesmit mellőznom kellett!
2014. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik lanyom most 4 honapos, az elejetol etten mindent, amit megkivantam, vagy amit foztem a csaladnak. Nekem semmi baja nem lett tole. Pedig Babot, kaposztat ettem. Persze ha rossz lett volna neki, akkor nem ettem volna. Nekem szerencsem volt.
2014. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is harmadik baba, első kettő nem volt hasfájós, de eddig azért óvatosan ettem.
2014. ápr. 5. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyél belőle nyugodtan, csak először ne egy egész tállal. Az én gyerekeim a káposztát meg a karfiolt nem bírták, minden mást igen.
2014. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos mondta, hogy ez tévhit.barmit lehet enni.kiveve persze cigi alkohol drogok és gyógyszer!
2014. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én belekóstolnék, aztán ha nincs gond, többet is ennék.

Én is eszek mindent, aztán ami nem jön be a lányomnak, azt mellőzöm. Ilyen pl a retek és a borsó. De bírja a karfiolt, a kukoricát, káposztát, még a csípőset is.

Fiam a hagymás kajákat nem preferálta.

Szóval ez nagyon gyerek függő.

2014. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!!
2014. ápr. 6. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
első nap keveset ennék belőle, ha nem okoz gondot, akkor másnap sokat.
2014. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!