Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktasam le 14 hónapos...

Hogyan szoktasam le 14 hónapos kislányomat a cicizésről? C üvegböl nem fogad el semmit se tejet se üditöt amit a kicsiknek van a boltokban. Teát is nagy nehezen iszik. Csak szoptatva tudom elaltatni. Minden tanácsot szívesen fogadok.

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Vízzel mi újság? Nem biztos, hogy rá kéne ilyen hamar szoktatni a cukros dolgokra.

Próbáld meg fokozatosan kevesebbet ciciztetni, hátha az beválik. Sajnos mi is ebben a helyzetben voltunk, nekünk a cumi vált be és így a cumisüveget is jókedvvel csócsálta, csak a végén meg a cumiról alig lehetett leszoktatni.

Még megpróbálhatod csőrös pohárral vagy Mam itatópohárral.

Remélem tudtam segíteni. :-)

2014. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki rendes pohárból is vizet. Az enyémnek ennyi idősen nagyon tetszett, hogy olyan pohárból iszik, mint én. Az altatásnál meg megpróbálhatod, hogy egyik alváskor apa altassa, Te meg addig menj el sétálni.
2014. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Ezt érdemes lehet elolvasni. :)

[link]

2014. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!