Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapja szültem, szoptatok,...

5 hónapja szültem, szoptatok, ha nem jött meg még a havi vérzésem?

Figyelt kérdés
terhes lehetek?
2014. máj. 6. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt természetes,hogy nem jött meg! Nekem 1,5 évig nem jött meg szülés után,mert szoptattam. De akár terhes is lehetsz,ha nem védekeztetek! Szoptatás alatt is kell védekezni ha nem akarsz gyereket,akkor is,ha nem menstruálsz!
2014. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás miatt akár 1-2 évig is kimaradhat a menstruáció, de terhes is lehetsz, mivel az első peteérés megelőzi az első vérzést.
2014. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 8 hónappal jött meg először, csak 2 hónap múlva lettem megint terhes :)
2014. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. máj. 7. 15:32
 5/7 xStefix ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM,2.5 hete voltunk együtt védekeztünk(óvszerrel).1.5 hete erős hányingerem van,idáig 2 tesztet csináltam ,az első 1 hete,2ik ma negatív lett.
2014. máj. 8. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Óvszerrel elég ritka,ha valaki teherbe esik...
2014. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!