Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Véralvadásgátló (heparin)...

Véralvadásgátló (heparin) injekció adása alatt lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy műtétem, ami után 10 napig véralvadásgátlót kell adnom magamnak, de a sebész nem tudta megmondani, hogy szoptathatok-e úgy, hogy közben azzal szurkálom magam. Valakinek esetleg van információja, vagy tapasztalata erről?
2014. máj. 27. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, sajnos nincs tapasztalatom, de pont a napokban ajánlottam ezt az oldalt egy anyukának és ott - nem injekció, hanem antibiotikum kérdéseben, de - tudtak neki segíteni, www.ibclc.hu/tanacsado, hátha neked is tudnak :)
2014. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom nekem sincs, de abból kiindulva, hogy császár után is kapnak az anyukák véralvadás gátlót, és ettől még szoptathatnak, így nincs kizárva. De azért kérdezz utána.
2014. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 3 hétig lőttem magam császár után :) és szoptattam. Szóval persze :)
2014. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, én is erre gondoltam, hogy császár után is van trombózis elleni szuri, de nem tudom, hogy ez mennyiben más. Az aneszteziológus csak annyit tudott mondani, hogy az altatás utáni 24 órában fejjem le és öntsem ki a tejet, de hogy utána mi van, az még nem derült ki. Megnézem ezt a honlapot is, köszi!
2014. máj. 27. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!