Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet megint szép?...

Hogy lehet megint szép? Szoptatás után elég csíkos lett a cicim milyen csodaszer van rá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi jót nem írhatok!Én 2 éve nem szoptatom a lányom, előtte 2 ig cicizett-4-az én melleim is megnyúltak, csíkosak lettek!A soli valamelyest segít a csíkokon, de a lógásán nem!Azon csak a plasztikai sebész!
2009. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna a csíkok max halványulnak idővel, de nem szüntethetők meg.
2009. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkati kérdés is. Én már 50 éves vagyok,20-as éveim elején két gyxereket szoptattam,plussz fejtem (de nem ám ilyen csodamasinákkal,mint amik most vannak:) szerintem kicsi is volt a mellem,a szpotatás után nagyobb lett,és elég hamar rendbejött. Még most 50 évesen is csak azért hordok melltartót,mert az én fiatalkoromban 20-30 évesen már illett,de koromhoz képest szinte feszes. Sokszor látok fürdő öltözőkben hasonló,sőt fiatalabb nőket,akiknek lóg a mellük,de a lányomnak is szoptatás után teljesen visszaállt,csak kicsit nagyobb lett az övé is. Azért gondolom,hogy alkati kérdés is. Esetleg megkérdezheted az édesanyádat,lehet,hogy neked is hamarosan újra szép lesz.Ja,még valamit. nem tudom ,volt-e köze hozzá,de lassan,fokozatosan szoktattam le a szopásról a gyerekeimet. Ha mégis kell a plasztikázás,azért gondold át,nem lesz-e mégegy baba,mert akkor újra kezdheti a műtétet(:
2009. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld búzacsíraolajjal kenegetni. Nekem a hasamon csökkentek tőle a csíkjaim.
2009. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!