Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek kevés a teje görög...

Akinek kevés a teje görög szénamag használt? Kapszula vagy tea? Hasmenést okoz?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, küszködünk a szopival az elejétől. Sajnos tápszert is kap mellé. Próbáltunk már mindent. Szoptatási tanácsadó, fejés, homeopátia, laktoherb, alk.mentes sör, stb. Neten olvastam erről a görög szénamagról, gondoltam kipróbálom. Rosszabb nem lesz -remélem!
2014. jún. 17. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyél sokat. Sok péksüti, tészta, burgonya hússal.

Szendvicsek. Napi 2 l rostos gyümölcslé.

2014. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tea. Mi a sima fűvet vettük meg. Rá a forró víz és úgy ittam.Nagyon bevállt. Kis mézzel nagyon finom::)
2014. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk nem vált be semmi, de a barátnőm a drasztikus módszert választotta. Elhagyta a tápszert, s elkezdte másfél óránként szoptatni a picit éjjel-nappal. Sokat szenvedtek, de 3. napra megindult neki rendesen.
2014. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ti is próbáltátok? Nem vált be vagy feladtad? (Amit meg tudok érteni)
2014. jún. 17. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedem a görögszénamagot és nem tudom hogy használ e csak annyit hogy szénaszagom van tőle szó szerint DE a laktoherb tea nem használt egyáltalán, hanem elkezdtem inni a sört na az beindította vagy is több lett a tejem elég a lányomnak aki jelenleg 5 hetes.Sör mellett szedem a görögszénamagot de őszintén szerintem nem sok mindent használ annál inkább a sör mert egy napra abba hagytam a sör ivászatot persze alkoholmenteset mert azt mondta a védőnő hogy attól fáj a hasa a lányomnak és annyira vissza esett a tej hogy csak 20ml tudott kiszopizni majd én utána fejtem rögtön és csak 20ml jött le holott 80ml eszik szegénykém.Elkezdtem újra inni és mit se mondjak megint több lett.Persze én igény szerint is szoptatok illetve a fejben dől el minden meg a sok folyadék jó húsleves is sokat jelent legalább is nekem.:))Mindenkinek más válik be neked is próbálgatni kellene és magad kitapasztalni és is azt csináltam mire rájöttem de a sör szinte mindenkinek bevált

2014. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok.

Kb két hónapig szoptattam, s mellette tápszereztem, utána feladtam, mert egy-két ilyen "csodabogyón" kívül mindent kipróbáltam.

Ekkor nem tudom miért, beindult jobban, majd begyulladt a mellem, végül teljesen elapadt a tejem.

Ez van, de ezen kár keseregni. Most egy 11 hónapos, 9,6 kilós babának a boldog, kiegyensúlyozott, s nem görcsölős anyukája vagyok.

2014. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

esetleg a horrorfejést próbáltad?

7-7-5-5-3-3-1-1 percig fejni két szopi között!

vagy a Karamalz maláta ital??

2014. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A malátát igen. A horrorfejést nem, az tényleg horror lenne. Amíg fejtem szopi után, fájt és nem jött semmi. Elektromosom van, kézivel nem próbáltam. Egyébként ez a mag szuper .. lenne, ha nem fajna tőle a pocakja. :(((
2014. jún. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!