Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek nagyon nehezen jön a...

Akinek nagyon nehezen jön a teje, milyen mellszívó válhat be?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen jön a tejem,melltartóbetétet nem is kellett használnom,mert soha nem csepeg,pedig napi majd 2 liter tejem van.Avent elektromosat már próbáltam,alig haladtam vele...Medela Swinget nézegetem,vajon érdemes megvennem?Hosszútávra és nagyobb mennyiség fejésére kellene(anyatejleadás).Köszi
2014. aug. 22. 13:47
 1/8 anonim válasza:
Haaat sztem a medela nem hatekonyabb, mint az avent...kezzel probald beinditani?!
2014. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Avent bevált, én is anyatejadó vagyok. Kézzel szoktam beindítani és onnantól könnyen jön. Mennyi ideig szoktál fejni per alkalom?
2014. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Én a medela lactina electricet használom, bérelni lehet. Szerintem jó.
2014. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Medela Swing szuper kis gép, és állítható a szívó erőssége.
2014. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából még nem fejek,hanem kismama vagyok a 3. babával.Második szülésem után voltam anyatejleadó(most is azt tervezem,ezért érdeklődöm),akkor próbáltam az Aventet,de vagy háromnegyed órán keresztül szívta és csak 50 ml jött le...Kézzel voltam kénytelen fejni(10 perc 200ml),az viszont nagyon fárasztó volt 16 hónapon át,napi 1 liter tejet lefejni.Medela Swing meg elég drága ahhoz,hogy kukázzam...Nem tudom azzal menne-e.
2014. aug. 22. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először kölcsönözz ki egy Swinget, és próbáld ki úgy.

Hiszen ha még te magad sem tudod, hogy mennyi tejed lesz, meg hogyan, milyen ütemben fog jönni, elég nehéz tanácsot adni.

2014. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szűk csatornáim voltak, hozzá pedig irdatlan mennyiségű tejem. A Medela Swing jelentette a megváltást. Állítható szívóerősségű, én mindig maximumra vettem (persze fokozatosan). Érdemes használtat venni. Én használtan vettem, én használtam 15 hónapig, ebből egy évig napi 1 liter tejet fejtem vele naponta 5-8x és működőképes állapotban tettem a szekrény mélyére.
2014. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha mennyiség kell akkor mindenképp dupla fejeset vegyé/ bérelni l! A legerősebb a bérelhető kórházi Medela mellszívó! Az Avent és a Lansinoh erőssége között nincs különbség, ha az egyik nem vállat be, a másik sem fog!
2015. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!