Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos babám állandóan a...

3 hónapos babám állandóan a szájába matat és nyáladzik. Egész nap a cicin lóg. Tej van nem azzal van a gond. De ez normális?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is a fogcsírái miatt van a nyáladzás, és a matatás. Az én kislányom két hónapos korától csinálta ezt, és négy hónaposan kibújt az alsó két foga. 3 hónaposan ő is sokat lógott a cicimen, volt olyan, hogy egész nap. Most már lassan 6 hónapos, és nem lóg egész nap a cicimen. Csak akkor, ha éhes. Ez lehet 3-4 esetleg 5 óra. Nagyon változó, igény szerint szopik.Este cicin pilled el, és félálomban teszem a kiságyba, aztán alszik reggelig. Tegnap viszont ő is nagyon nyűgös volt. A szél őt is nagyon megviselte. Semmi nem volt jó, sírt szinte egész nap, és aludni sem akart. Ne izgulj, normális a babád viselkedése.
2014. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, hogy szinte mindenki lepontozta azokat a hozzászólókat, akik leírták, hogy ez teljesen normális...
2014. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%

érdekes... mert nem normális egész nap a cicin lógni

baromság

2014. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, nehogy már te mondd meg, hogy mi a normális, és mi nem az. Ha a lányomnak és nekem ez jó, és normális, hogy vannak napok amikor a cicin lóg, az neked miért fáj?

Szerintem meg az a baromság ahogy ehhez a kérdéshez hozzá álltok. Azért, mert a ti babátok nem ezt igényelte, vagy úgy voltatok vele, hogy nehogy már egész nap a cicin lógjon, le kell szólni a másikat? Szégyelljétek magatokat, de nagyon.

2014. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

szégyellje magát a halál, barom előző

Mi a francért lógjon egész nap az emlőn? hogy tud úgy az anya dolgozni,élni? mi van, ha vannak nagyobb testvérei, akikkel szintén kell foglalkozni azokat is felaggatja az emlőkre? ez a "megnyugtatási mód" egy idő után igen terhessé válik.

Azonkívül a RITMUS a világon az egyik legfontosabb dolog. Evés alvás- ezekkel lehet a ritmust segíteni -ilyenkor alakulnak, fejlődnek ki a szervezet ritmikus rendszerei.

(Nem várom, hogy megértsél előző. Aggasd magadra a gyerekeket, és kend szét az egész napot/életet kedvedre- nekem nem fáj, nekem nem.)

2014. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Valaki idomít és van, aki gyereket nevel. De azért ne "barom-ozzunk" már itt kérem szépen! Anyukák lennénk vagy mik?
2014. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Látod 15-ös, itt jön ki legjobban, hogy milyen buta vagy. Úgy látszik nem látsz tovább az orrodnál. Te tényleg úgy értetted az egész napot, hogy reggel 6-kor ráteszem a mellemre a babámat, és este 8-ig le sem veszem?????? Ezt erősen eltúlozva értettem, azt hittem világos.


"Aggasd magadra a gyerekeket" lehet, hogy te aggatod/aggattad magadra a gyerekedet, de én a ruhákat szoktam a fogasra.

Erre nem is tudok mit reagálni, de nagyon jót nevettem.


"kend szét az egész napot/életet kedvedre nekem nem fáj, nekem nem." ezek szerint csak fáj, ha még most is az én napommal foglalkozol, de ne idegeskedj, mert nem neked kell helyettem a napi teendőket elvégezni, úgyhogy azt hiszem tényleg az én dolgom, hogy mikor és hogy van mellen a gyermekem. Puszi :-D

2014. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

nem akartam vitát keverni.

én se reggel 6-tól este 11ig lógatom egyfolytában a csöcsömön a gyereket . igen van egy 18 hónapos nagylányom azért kérdeztem a cicis témát mert ő mindig is tápszeres volt ez az élmény elmaradt és ezért kérdeztem hogy normális dolog ez!

2014. aug. 26. 14:57
 19/19 A kérdező kommentje:
és mindemelett tudok mindent csinálni. igen vannak nyügösebb napok egy gyereknek az anyja mellett a helye... mert szeretetre és gondoskodásra vágyik
2014. aug. 26. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!