Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csak 30 ml-ket eszik a...

Miért csak 30 ml-ket eszik a babám?

Figyelt kérdés
Egy hetes múlt, és 30 ml-nél alig eszik többet egy-egy szopizásnál. Mindig bealszik közben, de úgy, hogy fel sem lehet ébreszteni. Van, hogy utána negyed órával felébred, és újra éhes. NAgyon fárasztó ez így, mert sűrűn eszik és nem tudok mellette pihenni. Éjjel is maximum két óra, amit egyhuzamban elalszik.
2014. szept. 7. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

mert tudja hogy hamar kapni fog, nem állítottad be a 3 órás rendszert gondolom, ami nagyon is jó nekik.


ébresztéshez tippek: masszírozni a tenyerét, talpát, megmozgatni a mellbimbót a szájában, vagy a nyakát finoman csipkodni" hátul


nem ártana mérni, és őgy letenni, hogy tudd evett e eleget


habár 1 hetes most kapcsolok!

nekik hirtelen változik, lehet már holnap 50-et fog enni :)

2014. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hízni hízik. Közel 30dkg-val nehezebb, mint amivel született. Nem órához időzítem az etetést, hanem igény szerint. A "gond" igazából csak az, hogy így nem tudom kipihenni magam, mert ma pl óránként eszik. Azt sem tehetem meg, hogy pihenek vele, mer van mellette két nagyobba kikről gondoskodni kell, így marad az éjszakai pár óra alvás.
2014. szept. 7. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:

ha óránként eszi, jóhogy nem eszi tele magát, amikor egy óra múlva megint eszik..

nem te igazodsz a babához, hanem ő hozzád..

2014. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól csinálod. Az anyukák, pláne akik igény szerint szoptatnak bizony baromi fáradtak. De én legközelebb is ezt választanám.
2014. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ne keseredj el, ez be fog állni, nem fog örökké óránként enni. Én 10 percenként is adtam neki, ha közben elaludt. Olyan 6-8 hét alatt állt be stabilan a kereslet kínálat.
2014. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez az idoszak sajnos ilyen, ha igeny szerint szoptatod. még 2-3 hét és át áll a 3 órára. addig hagyd hogy Igy egyen, mivel még nagyon kicsi igényli is hogy orankebt mellre rakd, nem csak az eves miatt. tudon, faraszto, de tarts ki:)
2014. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jol csinalod az eleje nehez. Ha sir ugyis megszoptatod ne az orat nezd csak osszezavar ot figyeld!!!!!
2014. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!