Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire fog megereszkedni a...

Mennyire fog megereszkedni a mellem szoptatás után?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lemondani a szoptatásról, de félek attól, hogy drasztikusan megereszkednek majd a melleim. Nem nagyok, közepes méretű (80B) felül egyenes a lejtése alul dús. Mennyire fog megereszkedni?

2014. szept. 29. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt elore nem lehet megmondani.genetika....nem is a szoptatastol ereszkedik meg konkretan ha em h a terhesseg alatt is no meg ugye a tejcsi...aztan ha elfogy a tej...pfffffff....na en ugy vagyok h 80c voltam full szilikon hatasú volt.senki se hitte el h erexeti.nagy,kemeny,nem logott evyaltalan.kb.most is ez a meretem(4honapja nem szoptatok,8honapos a fiam).nahat most olyan mint az ures tejestacsko..plottyedt mint a kocsonya es egy ot centivel lejjebb is csuszott:-(:-(:-(:-(ha nem felnek a mutetsmtol tuti megcsinaptatnam.aztan lehet eljon a napja annak is.
2014. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy hordj melltartót!

Ez függ amúgy az alkatodtól, genetikától, mennyit szedsz fel, milyen grasztikusan fogysz le.

Nézd meg anyukádét.

2014. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utólag derül ki. Az enyém 85C-s, most egy év szopi után üres dohányzacskók lettek, épp a hátamra nem tudom dobni őket. Persze, ez túlzás, de ezek már nem mellek, sajnos.
2014. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hízékony típus, fogyni nem fogyok olyan gyorsan, de nem is egy nagyon lassú folyamat. Beállt a súlyom 54kg ra és ha hízok ha fogyok mindig ennyi leszek
2014. szept. 29. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem az 1. után összement. 75b-ből lett 75-a-s, aztán az évek során megnőtt d-re. most szurkolok, h inkább menjen össze megint.
2014. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod előre, hiszen egyrészt genetika (mint a striák), másrészt attól is függ mennyit nőnek (a legnagyobbak a gyerek 6 hós kora körül lesznek). Szoptatás abbahagyása után viszont még simán javulnak rá egy évre is, szóval akkor sem kell feltétlenül megijedni.
2014. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van összesen 12 évet szoptattam.Nekem mindig visszaállt a mellem szoptatások után.Viszont most így 40 évesen már kezd megereszkedni az amugy se nagy mellem.Tehát nem csak a szoptatás hanem az életkor is számít.
2014. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is B-s a mellem, mindkét gyerekem szoptattam, a melleimen semmi változást nem látok!
2014. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 75B-ről 80D lett, mondjuk én is nagyobb lettem. A formája nem változott, csak az egész berendezés lejjebb ment egy fél méterrel. Anyám mellét hiába nézegetem, 57 évesen is olyan, mint húsz éves korában, szép és formás, nem lógós. Engem sokkal jobban zavar, hogy a bimbóudvar sötétebb lett és jóval nagyobb. Két gyereket szoptattam egymás után.
2014. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 80B volt babák előtt, az elsőt 11 hónapig szoptattam, a második most jön. Az első után visszaállt a 80B, de persze azért egyáltalán nem úgy nézett ki, mint előtte. Löttyedtebb lett, a ceruzapróbát már nem állja ki. Most, pár nappal szülés előtt meg hatalmas melleim vannak, de emiatt nem fogom kevesebb ideig szoptatni a babámat. Inkább úgy vagyok vele, ha csúnya lesz, majd megcsináltatom. Manapság ez nem olyan nagy dolog, viszont lelkileg meg sokat számít (legalábbis nekem).
2014. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!