Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5hónapos kisfiam van hogy...

5hónapos kisfiam van hogy 2-3-4perc alatt befejezi az evést egy ciciből, jó így?

Figyelt kérdés
szépen hizik, jó kedvű. nekem gyorsnak tünik ahogy eszik :)
2014. okt. 6. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szépen fejlődik, nem fáj szopi után a hasa, jó kedvű, akkor no para!

Szerintem örülj neki! Az enyém csak lógott rajtam, és nem is hízott rendes, kész tortúra volt vele az első pár hónap.

Úgyhogy szerintem ügyes a fiad. :)

2014. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ezt most kezdte el pár napja. max a foggal szemvedünk :S
2014. okt. 6. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:

ha napi sokszor eszik, akkor lehet ez ilyen.

elég lenne napi 5 ször.vagy az lenne normális.


kétlem, hogy napi 5 evés 2-4 percekkel elég lenne neki

2014. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első gyerekem ebben a korban fél órát szopott minden alkalommal, a második 5 perc alatt lerendezte, a harmadik meg valahol a kettő között. 5 hónapos baba már nagyobb erővel tud szívni, mint egy újszülött, néhány perc alatt is viszonylag nagy mennyiséget tud enni, ha akar. Ha egyébként szépen hízik, és nem kér óránként enni, akkor nincs gond.
2014. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy evett a kisfiam. Gyanús volt. Aztán sajnos be is igazolódott a gyanúm... NEKI nem volt így elég.

Fogalmam sincs, miért nem akar tovább szopizni.

Ha teheted, mérd le mennyit eszik alkalmanként. De min. 24 órán át mérni kell minden etetést, mert csak úgy tudod megnézni, hogy meg van-e a napi szükséges mennyiség.

(120-150 ml/ttkg.) Nem mindig ugyanannyit szopiznak, ezért nem lehet igazából órára etetni anyatejes babát.

Remélem, nálatok csak annyi van, hogy gyors a babád, mert érdekli a világ! :)

2014. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a nővére 20hónapos :P az érdekli inkább :) de nyugodt boldog baba.
2014. okt. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!