Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet csinálta...

Szoptatás alatt lehet csináltatni mammográfiai vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
h acsomóktól félsz, az tejcsomó, ki kell fejni
2014. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kérdezték, hogy szoptatok-e még, de akor már nem szoptattam, mikor mentem. A beutalóra azt írták, hogy ultrahang és mammográfia, hogy majd eldöntik ott, melyik célszerűbb. Mammográfiát csináltak végül, ultrahangot nem.
2014. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem érzek a melleimben semmit, csak elkapott a pánik.

Barátnőmnél diagnosztizáltak múlt héten mellrákot. Nagymamám ebben halt meg, anyukámnak levették az egyik mellét, szintén rák miatt.

Nálam hpv-t találtak a terhesség alatt, lelkileg már készülök a méhszájplasztikára.

Szeretnék minél előbb csináltatni egy mammográfiát.

2014. nov. 5. 21:39
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én szoptatás alatt találtam egy csomót a mellemben, ami valahogy másként viselkedett, mint a többi becsomósodott tejmirigy. Kaptam beutalót a mammográfiai részlegre, de csak emlőultrahangot csináltak, aztán visszahívtak, meg is aspirálták (vékony tűvel mintát vettek), kiderült, hogy mégis csak egy teljesen beszáradt tejcsomó. Lelkemre kötötték, hogy egy év múlva menjek vissza kontrollra. Visszamentem, de akkor is szoptattam még, akkor is csak UH-t csináltak. Megint lelkemre kötötték, ha abbahagyom a szoptatást, akkor menjek vissza mammográfiára. Szóval mammográfiát nem csináltak, amíg szoptattam, de ha belegondolok, tüdőszűrésre simán elküldtek az anyatejgyűjtő állomáson... Mondjuk utána szépen lefejtem a tejemet és kiöntöttem...
2014. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!