Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes 3-4 hos babátok...

Anyatejes 3-4 hos babátok hányszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Már idősebb, de amikor ennyi volt, kendőben magamra kötöttem és ha kotort ciciért, kapott, kb. 8x egy nap.
2014. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi idősen hatszor evett, kizárólag csak szopott, de az éjszakákat átaludta, így ebben nem volt éjszakai szoptatás, napközben evett 6-szor.
2014. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most 3,5 hónapos csak cicizik. Napközben 3 óránkènt szopizik èjszaka az első kaját kihagyja (9kor fekszik az èjfèlit kihagyja 3 körül kel fel és onnan ùjra 3 òránként kèri). Ha összeszámolom akkor ez 24 òra alatt 7 alkalom. :) De már nagyon várom h 6 legyen ès kimaradjon az èjjel 3-as :)
2014. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyem ejjel laszik kb 22-6ig, napkozben viszont kb 7-8szor eszik, sztem bepotolja amit ejjel is enne:-). 2-2.5Orankent keri
2014. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lényeges ez, lehet sokszor keveset és kevésszer sokat is enni. Ha sokszor eszik sokat, az is OK. Ami egyedül nincs rendben, ha kevésszer keveset eszik, ez valószínűleg a súlyán és az általános állapotán is meglátszik.
2014. nov. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, sajnos rajta nem látszik. rossz alvó és egész nap nyügos ha keveset alszik es ilyenkor nem tudom hogy epp mikor ehes mikor faradt. es nem szeretnem hogy egesz nap a mellemen logjon ezert ezeken a napokon 2 orankent teszem.cicire igy kb napi 8szor eszik. ezert tettem.fel a kerdest hogy ez nem e tul sok/keves.
2014. nov. 13. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ismerős nagyon a helyzet. (Túléltük, de bizony nem volt könnyű.) Ilyenkor tényleg nehéz megállapítani, hogy mikor éhes ténylegesen és mikor keres csak megnyugvást. Elvileg teljesen rendben van, ha ilyenkor "egész nap" szoptatod, a gyakorlatban meg tényleg azon múlik, hogy téged ez mennyire zavar, engem is zavart egy ponton túl. Megfelelő súlygyarapodás mellett a napi 8 szerintem nem kevés. Az alvása pedig idővel javulni fog, azt mondják fél éves korban vagy amikor eléri a születési súlya dupláját, jobban kezd aludni, és ebben van is igazság, bár van amelyik baba csak 9-12 hónapos kora felé változtat lényegesen, de előbb-utóbb biztosan nálatok is be fog következni a javulás. Addig lehet hogy segíthet a hordozás, mivel közben jókat lehet szundizni, meg úgy eleve megnyugtatja a babákat :).

Még annyit, hogy nagy súlyú, rendkívül gyors növekedésű babáknál, vagy ún. növekedési ugrás esetén (átmenetileg) tényleg lehet az is, hogy éhes marad, ezért nyűgös és nem tud jól aludni, ilyenkor viszont a gyakoribb szoptatás a megoldás, így növekszik a tejtermelés és a baba újra elégedett lesz.

2014. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!