Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Felesleges tejetekkel mit...

Felesleges tejetekkel mit csináltok ha nincs a közelben anyatejgyűjtő és nem is kell senkinek?

Figyelt kérdés
Első gyermekemmel kidobtam az összeset. Most várjuk a másodikat,2 hónap múlva fog megszületni. Remélem,most nem lesz olyan sok tejem,csak ami éppen elég lesz neki. De ha megint úgy járnék,mint az elsővel,Ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. nov. 21. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig eláll fagyasztóládában.Felhasználom majd a főzelékekhez.Vagy ha addig valami miatt nem tudok szoptatni, jó ha van.
2014. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is lefagyasztottam, tele volt a hűtő vele...

nem fogadta el, kiköpte. mire főzelékekhez értünk, már nem volt jó (védőnőnk szerint csak 3 hónapig álljon a fagyasztóba). úgy ahogy volt kidobtam... :(

2014. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A fagyasztóban nem férne el,nincs nagy fagyasztórészünk. Más is volt hogy frissen kiöntötte mert senkinek nem kellett?

Sajnálni fogom,ha így lesz. Remélem,most oda tudom adni valakinek,ha sok lesz.

Vagy valaki adta oda macskának például? Ez még eszembe jutott.A nagyobb gyermek (most 3 éves) nem inná meg biztosan,nem szereti a tejet egyáltalán.

2014. nov. 21. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fejed, akkor beáll a babád igénye szerint a tejmennyiség. Az elején csak akkor fejj, mikor nagyon feszül, és akkor se sokat, csak, hogy ne csomósodjon be a melled. Ha így csinálod annyi lesz, amennyi a babának kell.
2014. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Macskáknak mehet. :)

Mieink nagyon szeretik. :)

2014. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!