Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be fejfájásra, ha szoptatok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lehet semmit, ha nagyon muszály Algoflex, de max. napi2x.
2008. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Panadolt. Nekem terhesség alatt is ezt javasolta az orvosom.
2008. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Panadolt vettem be és úgy tűnik semmi gond nem volt a babámmal. Terhesség alatt is ezt vettem ha már nem bírtam, migrénes vagyok. De amíg bírod semmiképpen ne vegyél be semmit.
2008. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is arra gondoltam, hogyha nagyon fáj (mint például tegnap), akkor bevenni valamit. Köszi mégegyszer a gyors válaszokat!
2008. aug. 18. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a Panadolt tiltotta meg az orvosom. Tök imádom ezt, az egyik szerint azt szabad és ezt tilos, a másik szerint ezt szabad és azt tilos... A fene se érti már ezt. Nekem az Algopyrint mondta a doki, de az ugye receptre van. Amikor a fiam két hónapos volt, nekem akkor jött a bölcsességfogam, és kétszer akkora volt a fejem, baromira fájt. Persze karácsonykor :S Az ügyeletes patikában megkérdeztem mit szedhetek be, ha szoptatok, és ott egy Ibumax nevű fájdalomcsillapítót adtak, ami tökéletesen bevállt, és nem csinált semmi gondot, pedig napi kettőt szedtem belőle.
2008. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A béres trinell pro nevezetű szert javasolta a védőnőm. bevált.
2008. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szoptatok és a Boirontól szedem a Belladonna atropa 9ch-t homeopátiás szert,nekem segít sokszor!Persze attól is függ milyen fajta fejfájás kínoz,keres rá a neten ott megtudhatod,milyen fajtái vannak még fejfájás ellen!
2009. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!