Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy a More Milk...

Lehetséges, hogy a More Milk Plus és a Laktoherb tea együttes alkalmazása semlegesítí a hatást?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés tejcim van,kb 2-3 fejéssel jön össze egy evés,így reggel,délbe,meg este kap a 3hetes Babám anyatejet!Hol kevesebbet hol többet,attól függ mennyit igényel!Meg hát jobb is mint a tápszer,mert attól nem alszik vissza!Tnap is pl a tápszertől reggel 8-tól fél 1 fenn volt!Vagy ez nem nagy gond?Mert közbe éhes is ám...esetleg a tápszer "nem ízlik" neki?Beba Ha start 1-et kap!
2010. febr. 3. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan időszakom, amikor mindkettőt használtam, de nem vettem észre, hogy a kettő semlegesítette volna a hatást.


Egyébként visszagondolva ami nekem igazán segített az az volt, hogy nem abbahagytam a méregetést(kisfiam 3 hónapos korában), és a babára bíztam, hogy mennyit eszik. Azóta semmi probléma a tejmennyiséggel, mindig annyi, amennyi kell neki. Ma töltöttük be a 8. hónapot.

2010. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, abbahagytam a méregetést
2010. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt pont nem tudom,de az tuti,hogy a laktoherb a homeos urticával együtt semlegesítik egymást!

gyógyszertáros mondta barátnőmnek mikor egyszerre vette őket!És sajna együtt is szedte kellett is tápival pótolni a kislányának,azóta kezdenek visszaállni csak cicire!

próbáld meg 2-2 hétig hogy csak egyfajtát szedsz!

2010. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap nem vettem be a more milket,és máris 25milivel több tejcim van!!:D
2010. febr. 4. 10:04
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
a more milk nekem is használ, nem is iszok mellette teát meg homeobogyót se szedek. egy kis off. ha egyébként tud szopizni a baba, mindig először rakd mellre, akármilyen kis mennyiséget is tudsz produkálni, aztán utána még fejd ki, amit esetleg benne hagyott! a babánál szerintem nincs jobb tejszaporító. Persze mondom, mindez feltételezi, hogy tud szopizni...
2010. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!