Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti menzi és...

1101gyongyigodo kérdése:

Szoptatás alatti menzi és terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Multhónapban jött meg elöször szülès után.kislànyomat szoptatom mèg mindig 7hos. Voltunk együtt a pàrommal is megszakitàsos vèdekezèssel. Ma kène megjönnie,de nem mutatkozott eddig. Lehet hogy rendszertelen mèg vagy kis tesó lesz.?



2015. jan. 1. 13:23
 1/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Lehetsz terhes, végülis a megszakítást nem nevezném védekezésnek. Meg ilyenkor a peteérésedet sem tudod még figyelni. Csinálj egy tesztet és kiderül! :)
2015. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de lehet rendszertelen is. Az en lanyom egy eves mult, eloszor 7 hos koraban jott meg, utana viszont csak akkor mikor 11 hos lett. Azota rendszeres.
2015. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 honaposan jott meg eloszor, aztan 7 honaposan legkozelebb, amikor beteg lettem es a laz miatt kevedebb volt a tejem. En is aggodtam a terhesseg miatt. Sok tesztet csinaltam... :)
2015. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ..meg mindig semmi holnap azert veszek egy tesztet.
2015. jan. 2. 10:49
 5/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Na mi a helyzet? Baba vagy rendszertelen mensi?
2015. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig 2 teszt is negativ, de gorcsolgetek tegnap este ota edig meg semmi. Szerintem rendszertelen menzi lesz. 😕 😊
2015. jan. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!