Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szénsavas...

Szoptatás alatt szénsavas üdítőt és kevés alkoholos italt szabad inni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szénsavas italt szerintem lehet,de alkoholt én nem innék.
2015. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kevés alkohol nem árt meg.
2015. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a bubitol puffadhat az alkoholt pedig csak akkor ihatod ha utana legalabb 4-5 oraig nem szoptatsz (es akkor is csak 1-1,5 dl.vorosbort, ha meg tobbet iszol meg lassabban urul ki)
2015. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát bubisat elvileg azért nem, mert fájhat tőle a baba hasa. Én kipróbáltam és egyik gyereknek sem fájt tőle a hasa ugyhogy én ittam. Alkoholt nem, de szerintem ez egyértlmű.
2015. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Persze! és rá is gyújthatsz!
2015. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosunk mondta, h szoptatás közben 1 dc vörösbor, v 1 pohár sör még jót os tesz. Bubisat én sem innék.
2015. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért lettem lepontozva, de nem is nagyon foglalkoztat. Gondoltam ha a kérdező felsorolta majdnem az összes dolgot felsorolta ami nem tesz jót a babának akkor a dohányzást se hagyjuk már ki! Ha valaki azért pontozott le mert nem vette észre a cinizmust a válaszomban akkor annak jelzem, hogy pedig volt benne! Ha meg a kedves kérdező nem találta hasznosnak a válaszom akkor miért nem azt írta ki, hogy szeretné, hogy csak olyanok írjanak akik megerősítik a saját véleményét?
2015. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alkoholt nem.
2015. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

ha ezt komolyan kérdezed, tök hülye vagy :-D

Szegény gyerek...

2015. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xStefix ***** válasza:

Lehet és lehet, de nyilván csak mértékkel.

A szénsavas dolgokat egyes babák rosszabbul viselhetik. És alkoholt is szabad inni, de ritkán, keveset, lehetőleg ne töményet és inkább szoptatás után.

És még dohányozni is "szabad", de ez nyilván egy teljesen más témakör, mert itt a dohányos anya folyamatos lelki támogatásáról is szó van, főleg, ha nagy harcot kell vívnia azért, hogy ne vegye fel újra a cigit.

2015. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!