Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek szellemcsík, vagy...

Szerintetek szellemcsík, vagy pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 és fél hónapja szoptatok,de már nagyon keveset szopizik a babám. Nem védekezünk,mert szeretnénk tesót. Napra pontosan van mensim 5 hónapja. A 6. alkalommal nem jött meg. Már 6 napot késik. Az 1.nap délután negatív. a 2.nap reggel nagyon nagyon halvány pozitív,de pontosan nem tudom mennyi idő után,mert ott hagytam. Ezek x epil tesztek. 5.napon clearblu teszt reggel nagyon nagyon halvány pozitív. Igazából a szine egyezik a két csíknak,de akkor látszik jobban,ha fény felé fordítom. Dokihoz kb egy hét múlva tudok menni,addig is csak izgulok. Még sosem jártam így. Nektek mi a véleményetek? Csak szellemcsík lehet? A párom megvan győződve,hogy minden tesztnek van szellemcsíkja és ez is az.

2015. jan. 2. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, az is. Képet nem tudnál feltölteni?
2015. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam lefotózni,és sajnos mérgemben kidobtam. Most örlődöm. 😊 köszi
2015. jan. 2. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az x-epil a jobb.Hiába 25-ös mégis előbb mutatta nekem is mint egy 10-es.
2015. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Veszek mégegyet aztán meglátjuk.
2015. jan. 3. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!