Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek is felesleges a...

Szerintetek is felesleges a reggel lefejt tejjel pótolni este?

Figyelt kérdés

A babám 4 honapos korig aludta at az ejszakakat, utana elkezdett este ebredni, ezert - gondolvan h este keves neki a tej - elkezdtem a reggeli 70-80 mlt az esti szopi alatt odaadni. ket mellbol eszik, a csere kozben kapta es mindig be is nyelte siman, es utana még a masikbol is evett. igy jo 10 napig at is aludta az ejszakat, de aztan megint el kezdett kelni, 2-3szor kel most, hol szopizik hol nem, abban se vagyok biztos h az éhseg miatt kel.

Azt mondtak itt paran h a reggeli tej vizes, hiaba adom. nade ha szopi utan fejem akkor az hatso tej, a maradek, zsiros kell legyen, nem? az uveg falara is mindig kicsapodik a zsir a szine is eros, sargas....


nem gondolom h ha megkapja nem fog ejjelente kelni de ha annyira felesleges még az is lehet hogy feleslegesen elveszem vele a gyomrabol a helyet az esti szopi kozben? s ha nem tennem esetleg kesobb ebredne ejjel? van valaki aki esetleg igy csinalja mint en?


2015. jan. 6. 04:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szopi utan nem lehet vizes a tej, jol mondod, az mar hatso, zsirosabb tej, en adnam. Nem veszed el a helyet a gyomrabol, nekem jobban aludt tole.

Amugy ne hallgass senkire, csinald ugy, ahogy gondolod, majd kitapasztalod, h a babanak h jobb :)

2015. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha elfogadja a pótlást, akkor add neki.

Én is így csinálom, két mellből szopik, annyi különbséggel, hogy szopi után adom neki. Azaz, amikor már úgy látom, érzem, hogy nem jön elég tej a mellekből, szopizna intenzíven, de el-elengedi a bimbót, utána kapja a lefejt tejet. Így a mell is megkapja a megfelelő ingert, nem lesz kevesebb a tej, és a baba is jóllakik. Ettől függetlenül hol többször ébred éjjel,hol kevesebbszer

Az éjszakai ébredés sok babánál ciklikus, a születés után még ébred, majd hetekig átalussza, majd újra ébred.

2015. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Olyan anyatej nincs, amit hiába adsz, minden cseppje értékes :)

2015. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!