Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet szolizni?

Szoptatás alatt lehet szolizni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen
2015. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Pff, neked se legyenek fontosabb problémáid az életben :(
2015. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Kettes ez most nagyon jól esett, igaz? :) mert ez esetben megérte válaszolnod.. Nyilván vannak nagyobb problémai is a Kérdezőnek. Egyszerűen feltett egy kérdést, amire választ szeretne kapni. Egyébként én teljesen megértem a Kérdezőt, tök jól tud esni 5-10 perc melegedés, D-vitamin feltöltődés ebben a sz*r időben. Azért, mert szoptat, ne kelljen már csak és kizárólag annak szentelnie az életét.

Kedves Kérdező, szolizu nyugodtan! :)

2015. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kelemen Szabina ***** válasza:
Oszinten nemtudom mi a helyes a valasz, de en megvarnam amig mar szopizik, vagy kerd ki a vedono tanacsat.
2015. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoliztam szoptatàs alatt. Jól esett heti 5-10 perc télen. Semmi gond nem volt, vigyàzz hogy ne égj le. És készülj fel hogy a melegtől beindulhat a tejleadó reflex.
2015. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!