Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csak fejem a tejet és nem...

Ha csak fejem a tejet és nem szoptatok, (ciszta van a mellemben, orvosi rendeletre nem szoptathatok) akkor elapad a tejem rövid időn belül? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha minden nap többször kifejed, de nagyon alaposan, akkor nem fog elapadni.
2008. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem apad el, ha rendesen fejed.
2008. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha mindig fejed mikor a baba szopizna, akkor ugyanúgy lesz tejed. Én 6,5 hónapig csak fejtem(a babám sehogyan sem akart szopizni), és akkor is azért apadt el, mert gyógyszert kellett szednem és mivel így nem adhattam oda a babámnak, nem is fejtem annyit. Az első hónap után elég volt naponta 3-4 alkalommal fejni, és ez bőségesen fedezte a kicsi szükségleteit. Mindig úgy csináltam, hogy a pici éhes lett(próbálkoztunk a cicizéssel, de nem akart...), megkapta cumisüvegből az előző etetésnél lefejt tejet, ha apukája etette akkor már közben, ha én akkor utána fejtem, amíg éjjel ébredt addig éjjel is. Dupla munka, de nem bántam! :)
2008. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm 6 hónapja fej, és üvegől adja a babának.

Egy másik ismerősöm 2 éve szült, és még mindig így szoptat.

Tehát ne féj, fejj sokszor és rendsesen:-)

2008. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!