Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela bimbóformáló kagylóról...

Medela bimbóformáló kagylóról mi a vélemény? Vagy milyen más bevált eszközt ismertek a lapos mellbimbó kiemelésére?

Figyelt kérdés
Tanácsadó ezt ajánlotta, de picit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, hogy mennyire hatásos, illetve mennyi ideig marad tőle a mellbimbóm kiemelve. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. ápr. 7. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
azt nem ismerem,de ha nem vállna be,van a lansinohnak bimbókiemelője,vákuummal emeli ki közvetlen szoptatás után. amúgy ne aggódj,1-2 hónap után magától ki fog állni,nem kell majd emelgetni
2015. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Avent márkájú volt, és bevált. Én enélkül nem is tudtam volna szoptatni, úgyhogy örültem, hogy vannak ilyen "csodaszerek". :)
2015. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az aventből melyiket használtad? Mert találtam egy szívósat (Niplette) és egy másik fajtát, amihez az van írva, hogy tejgyűjő és bimbókiemelő
2015. ápr. 7. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lapos mellbimbóm van, én bimbóvédővel szoptattam. Medela, Chicco és Avent volt, az első két márka vállt be.
2015. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lll tanácsadó avent legnagyobb bimbóvédőt ajánlotta. A medelaval nekem véresre szívta. A landinoh kiemelő nem rossz, de ha van mellszívód, szopi előtt közvetlen azzal is ki tudod emelni.
2015. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lansinoh akart lenni
2015. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!